ציפורניים שוהם

 

ציפורניים שוהםאחד השירותים היותר מבוקשים בשוהם הוא שירות המשלב בין הצד האסתטי של לצד הבריאות של הציפורניים שלנו – פדיקור ומניקור. אם גם אתם מחפשים מקום מעולה לציפורניים בשוהם, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם בבחירה! לפני כן, חשוב להזכיר כמה מהיתרונות של ציפורניים בשוהם.

 

  1. שמירה על מראה ציפורניים מטופח
  2. מפחית את הסיכוי לציפורניים חודרניות, יובש בידיים, פטריות וזיהומים
  3. נותן תחושה כייפית, נעימה ומרעננת

 

ציפורניים שוהם – רק במקום מוסמך ומאושר

היום כל אחת יכולה לקרוא לעצמה מניקוריסטית, פדיקוריסטית ואפילו קוסמטיקאית. לכן, החובה שלנו כצרכנים שרוצים לשמור על ההיגיינה ועל הבריאות שלנו היא לבדוק. אין כמו מראה עיניים וכמובן שניתן גם לשאול ולוודא הכל מראש בטלפון.

 

זו החובה שלכם למען הבריאות שלכם. יש לבדוק שלמקום אל את כל ההסמכות הנדרשות, שהעובדות בו עברו הכשרה מסודרת במקום כמו בית ספר למקצועות הקומסטיקה ורק אז לקבוע את התור. יש לוודא כי קיימת התאמה בין סוג הטיפול שאתם רוצים לעבור לבין ההכשרה שאותה קוסמטיקאית עברה בין אם זה מניקור בשילוב לק ג‘ל ובין אם פדיקור רפואי.

 

ציפורניים שוהם – היגיינה

מכוני ציפורניים בשוהם ובכל מקום אחר חייבים לשמור על הייגינה. מה זה אומר? זה אומר שהקוסמטיקאיות חייבות לעבוד עם כפפות כל הזמן, להחליף כפפות בין מטופלת ומטופלת, לחטא את כל המכשירים שבהם הן עושות שימוש לפני ואחרי טיפול. בנוסף, יש לוודא כי הידיים שלכם על מגבת נקייה וסטרילית וכי המכשור נקי ואסתטי למראה עיניים.

 

ציפורניים שוהם – טכניקה

עוד דבר חשוב הוא העדינות. יש לא מעט נשים וגם גברים עם עור עדין מאוד ולכן אף אחד לא רוצה שיפצעו אותו. חשוב לוודא ולשאול גם המלצות לגבי אותו מקום, לראות האם הוא מלא באנשים וזה בהחלט מעיד על מקצועיות גבוהה.

 

ציפורניים שוהם – זמינות

חשוב שהמקום יהיה זמין לכם. שוהם אמנם עמוסה במכונים אבל חלק מהם מאוד מאוד פעילים ולכן מומלץ להזמין תור שבוע מראש. אם אתם לא מצליחים למצוא תור בזמן שמתאים לכם כשבוע מראש, תוכלו תמיד לנסות במקום אחר. בנוסף, חשוב גם להרגיש שאתם לא מחכים יותר מדי זמן כי הזמן של כולנו יקר לנו מאוד. בטח בעיר שהיא חיה וזזה ללא הפסקה.

 

ציפורניים שוהם – אווירה ונינוחות

בסופו של דבר אנחנו באות או באים להתפנק. מדובר בטיפולי טיפוח וטיפול שהמטרה שלהם היא לאפשר לנו לשמור על מראה ידיים וציפורניים נקי, יפה ואסתטי. לכן, חשובה מאוד גם ההרגשה שלנו במקום, שיהיה לנו נוח, נעים, שהריח יהיה טוב, שהשירותים יהיו נקיים ובקיצור שיהיה לנו כייף לבוא למקום כזה.

ציפורניים שוהם

 

ציפורניים שוהם – מחיר

אנשים רבים שואלים כמה עולה לעבור טיפול מניקור ופדיקור בשוהם. המחירים בשוהם נחשבים לגבוהים בהשוואה למקומות אחרים אבל זה גם מאוד הגיוני משום שהעיר יותר יקרה בהיבט של שכירויות. אם תלכו לקוסמטיקאית הביתה, יכול מאוד להיות שתוזילו את עלות הטיפול.

 

בכל אופן, המחירים למניקור רגיל נעים בין 90-150 שקלים, המחירים למניקור בשילוב לק רגיל נעים בין 120-150 שקלים, המחירים למניקור עם לק ג‘ל נעים בין 150-180 שקלים. פדיקור רגיל הכולל הסרת עור וסידור הציפורניים ללא לק יעלה בין 190-220 ש“ח, פדיקור מלא עם לק 230-240 ש“ח ופדיקור רפואי 250-300 ש“ח.