לק בשוהם

 

לק בשוהםמחפשת לק בשוהם? בפוסט הבא תקבלי את כל המידע לאיך מחפשים מקום מקצועי למריחת לק, טיפולי פדיקור, מניקור וטיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה נוספים. הרי כולנו משקיעות כל כך הרבה זמן ומאמץ במראה החיצוני שלנו גם כי חשוב לנו להיראות במיטבנו וגם כי זה נותן לנו הרגשה טובה וכייפית, משפר את הדימוי העצמי שלנו ותורם ללוק מרשים ומהמם.

 

לק בשוהם – סוגי הלק, מכשור, ניקיון

כשאת בוחרת מקום למריחת לק בשוהם, טיפולי פדיקור ומניקור, חשוב שהמקום יהיה איכותי. ואיך את יכולה לדעת שמדובר במקום איכותי? ובכן, מותגים מובילים. יש כמה מותגים מובילים שמעידים על כך שבעלת המקום משקיעה בלקוחות שלה. אותם מותגים מבטיחים צבעים ייחודיים, לק שנשמר לאורך זמן ועשויים מחומרים טובים כמו למשל חברת OPI וחברת ESSIE. דבר נוסף שחשוב לשים אליו לב הוא הנושא של ניקיון והיגיינה במקום.

 

חשוב לבחור מקום שמקפיד על ניקיון במרחב כמו הרצפה, השולחנות, הכורסאות והשירותים, ניקיון של המכשירים עצמם וגם חיטוי שלהם, שמקפידים לשים מגבת נקיה בכל טיפול, שהקוסמטיקאית שעושה את הטיפול, גם אם זה רק שיוף ומריחה של לק שמה על עצמה כפפות וכי המכשור עצמו בין אם זה המספריים או הפצירה עוברים גם כן ניקיון.

 

לק בשוהם – מקצועיות, יסודיות והתאמת הטיפול

כל אחת מאיתנו אוהבת מריחת לק שונה בין אם זה בנייה של ציפורניים, לק ג‘ל או לק רגיל. לכן, לפני שאתם בוחרים מקום לעשות לק בשוהם, חשוב שתהיה התאמה בין מה שאת מחפשת לבין השירותים שהמקום מציע. הרבה פעמים עדיף לשלב טיפול פדיקור ומניקור בביקור אחד וככה את גם חוסכת זמן וגם יכולה להוזיל את עלות הטיפול. בנוסף, חשוב שהצוות במקום יהיה מקצועי, שזו תהיה מישהו שעברה הכשרה ספציפית למניקור, פדיקור ומריחת לק.

 

לק בשוהם – זמינות ונוחות

כדאי גם לבחור מקום שנוח לך להגיע אליו בין אם זה מקום בסמוך לעבודה וכך תוכלי לסיים את יום העבודה בפינוק וכייף, מקום שקרוב אלייך הביתה או לסידור אחר שאת עושה באותו זמן. בנוסף, כדאי לבחור מקום שהזמינות יחסית גבוהה ושאת יכולה לקבוע תור מהיום לעוד כמה ימים, ברגע שאת מרגישיה שהלק כבר נהרס לך או הציפורניים כבר לא איך שאת אוהבת שהן.

 

לק בשוהם כמה זה עולה

  • מריחה ושיוף בלבד- 30-50 ש“ח
  • מניקור מלא רגיל כולל מריחה – 70-120 ש“ח
  • מניקור מלא ג‘ל – 120-170 ש“ח
  • פדיקור ללא מריחה – 140-170 ש“ח
  • פדיקור מלא עם מריחה – 150-190 ש“ח
  • פדיקור ג‘ל – 220-250 ש“ח
  • פדיקור רפואי 230-260 ש“ח